Gorkého 1613, Litvínov, 436 01

dopharma@dopharma.cz

Pracovní nabídka

dopharma s.r.o.

Technicko-obchodní zástupce s němčinou

Naše společnost se zabývá výrobou a kompletací nerezových potrubních systémů ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

Do našeho týmu hledáme obchodníka s technickým vzděláním, nebo praxí v oblasti strojírenství, konstrukcí a montáží, projektové činnosti.

Náplň práce:

  • Aktivní akvizice převážně na německém trhu: vyhledávání klientů v oblastech průmyslových montáží, kompletací potrubních systémů, svářečských činností, apod.
  • Organizace obchodních schůzek
  • Prezentace služeb společnosti
  • Sjednávání zakázek
  • Technické poradenství a podpora zákazníka

Požadujeme:

  • Zkušenost s prodejem a získáváním zakázek
  • Technické vzdělání, nebo praxe
  • Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • Aktivní znalost NJ a AJ, schopnost prezentovat v cizím jazyce
  • ŘP sk. B / Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností + 13. plat
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební vůz i k soukromému využití

Pracoviště: Litvínov

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Váš životopis zasílejte na: E-mail: vagasiova.olga@dopharma.cz