Rooseveltova 2148, Litvínov, 436 01

dopharma@dopharma.cz

Jobangebot

dopharma s.r.o.

Obchodní manažer pro zahraniční trh s NJ

Popis společnosti:

dopharma s.r.o. se zabývá výrobou, kompletací, svařováním a montáží nerezových potrubních systémů ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

Do našeho týmu hledáme obchodního ředitele s aktivní znalostí německého jazyka, ideálně s technickým cítěním.

Popis pracovní pozice:

Jako Sales Manager budete zodpovědní za vybudování, vedení a motivaci obchodního týmu k dosažení prodejních cílů. Vypracujete a implementujete strategické prodejní plány a zajistíte plynulý chod oddělení prodeje. Ideální kandidát bude mít ověřené zkušenosti v oblasti prodeje, silné vůdcovské dovednosti a schopnost dosahovat výsledků.

Náplň práce:

-        Identifikace nových obchodních příležitostí a trhů, vyhledávání a oslovování klientů v oblastech průmyslových montáží, kompletací potrubních systémů, svářečských činností.

Aktivní akvizice, rozšiřování portfolia zákazníků a budování nových vztahů bude výrazně převažovat nad péčí o stávající zákazníky. Cílem je navýšit obrat a expandovat.

-       Organizace obchodních schůzek, prezentace služeb společnosti, sjednávání zakázek a projektů

-       Tvorba cenových nabídek

-       Monitorování a vyhodnocování prodejních plánů

-       Spolupráce s ostatními odděleními k zajištění realizace zakázek

Požadujeme:

-          Ověřené zkušenosti na pozici obchodního manažera/ředitele

-          Manažerské a motivační dovednosti

-          Zaměření na výsledky, silný zájem o zákazníka

-          Aktivní znalost NJ (AJ vítána), schopnost prezentovat v cizím jazyce

-          Obchodní či technické vzdělání

-          Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování

-          ŘP sk. B / Ochotu cestovat

Nabízíme

-          Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti

-          Motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností + 13. plat

-          Mobilní telefon, notebook

-          Služební vůz i k soukromému využití

Pracoviště: Litvínov + práce v terénu (převážně Německo)

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Váš životopis zasílejte na: E-mail: vagasiova.olga@dopharma.cz