Rooseveltova 2148, Litvínov, 436 01

dopharma@dopharma.cz

Pracovná ponuka

dopharma s.r.o.

Obchodní zástupce pro zahraniční trh s NJ - vhodné i pro absolventy

Do našeho týmu hledáme obchodníka s aktivní znalostí německého jazyka, ideálně s technickým cítěním.

Náplň práce:

-        Aktivní akvizice převážně na německém trhu: vyhledávání a oslovování klientů v oblastech průmyslových montáží, kompletací potrubních systémů, svářečských činností, apod.

-          Organizace obchodních schůzek

-          Prezentace služeb společnosti

-          Sjednávání zakázek a projektů

-          Po zapracování tvorba cenových nabídek

-          Technické poradenství a podpora zákazníka

Požadujeme:

-          Zkušenost s prodejem a získáváním zakázek

-          Obchodní, nebo technické vzdělání / nebo praxe

-          Aktivní znalost NJ (AJ vítána), schopnost prezentovat v cizím jazyce

-          Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování

-          Flexibilitu, spolehlivost, dochvilnost

-          ŘP sk. B / Ochotu cestovat

Nabízíme

-          Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti

-          Platové ohodnocení dle zkušeností + 13. plat

-          Mobilní telefon, notebook

-          Služební vůz i k soukromému využití

Pracoviště: Litvínov

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Váš životopis zasílejte na: E-mail: vagasiova.olga@dopharma.cz